Išskirtinė vaizdo kokybė, kartu su unikaliai patogiu naudojimu.

LUPUS stebėjimo kameros ir įrašymo įrenginiai diegiami ir naudojami intuityviai, jie yra greitai pasirengę tarnauti tam tikslui, kuriam jie ir skirti: kad mūsų gyvenimas taptų paprastesnis, patogesnis ir svarbiausia – saugesnis.

Naudodami naujoviškas programas ir pažangiausią programinę įrangą, realaus laiko vaizdą galėsite stebėti planšetėje, išmaniąjame telefone ar asmeniniame kompiuteryje. Įsigiję mūsų stebėjimo kameras ir įrašymo įrenginius, jūs gausite aukštos kokybės vaizdo technologijas bet kuriai pasirinktai sričiai. Lengva ir saugu. Suprojektuota Vokietijoje.

Visa signalizacijos sistema su išmaniųjų namų kontrolės centru yra sujungta radijo ryšiu, tad priklausomai nuo poreikių, galite apsaugoti bet kurį kambarį atitinkamais įrenginiais. Namo išorėje įrengtos kameros stebi kas vyksta kieme ir transliuoja tiesioginį vaizdą į išmaniąją programėlę. 

Stebėkite kelyje ar pietaujant. Ši technologija tarnauja namų saugumui bei suteikia lanksčias naudojimo galimybes kasdieniniame gyvenime. Visi išmaniųjų namų ir saugumo sistemos įrenginiai yra sujungti su centrale, kuri yra prijungta prie vietinio WLAN tinklo. Visus į centralę atsiųstus signalus (nuo XT1 iki XT3) matysite išmaniojoje programėleje. Išmaniųjų namų bei apsaugos sistema dėl maksimalaus lankstumo gali būti panaudota bet kuriuo metu, net ir po persikraustymo ar remonto. Dėl šios priežasties centralė yra papildyta kitais įrenginiais, apimančiais įvairius pavojus. Pavyzdžiui, jeigu nusprendėte rūpintis savo artimaisiais namuose, išmanieji namai gali būti sujungti su medicininės priežiūros įstaiga. Prisitaikymas ir lankstumas yra pagrindiniai mūsų produkcijos privalumai.

Nors efektyvi namų apsaugos sistema susijusi su investicijomis, anksčiau ar vėliau ji atsipirks Jums su kaupu. Kiekvienas, kuris statosi naują namą, turėtų iš pat pradžių apgalvoti visus signalizacijos įrengimo planus. Langų ir durų keitimas, siekiant padidinti saugumą bus daug brangesnis, nei pagalvojant apie viską iš anksto. Su apsaugos sistema Jūs ne tik padidinate savo paties saugumą, bet ir apsaugote savo turtą nuo vagių. Atsiminkite, materialūs dalykai visada gali būti pakeisti, tačiau asmeniniai daiktai susieti su prisiminimais, yra nepakeičiami vagystės atveju.