fbpx

Išmanūs sprendimai asmeninės paskirties ir Airbnb nuomojamoms patalpoms

airbnb

Remiantis naujausiomis tendencijomis, patraukliausias Airbnb būstas yra ne tik aukštos kokybės, bet ir inovatyvus, šiuolaikiškas. Išmaniųjų įrenginių pagalba galite užtikrinti didesnį patalpų saugumą, tuo pačiu palengvinti registraciją ir padidinti tikimybę sulaukti teigiamų atsiliepimų.

Išmanios spynos

Išmani spyna yra vienas iš pagrindinių Airbnb priedų, kurio pagalba galite paversti savo apartamentus šiuolaikiškais. Pamirškite nuobodų laukimą, kai svečiai dėl nenumatytų aplinkybių neatvyksta laiku – išmanios spynos leidžia nuotoliniu būdu atrakinti ar užrakinti duris. Skaitmeniniais raktais galite dalintis su svečiais bet kuriuo metu, o tai ne tik palengvins Jūsų kasdienybę, bet ir apsaugos patalpas.  Pasibaigus vizitui, nuotoliniu būdu galėsite atimti prieigą iš svečio. Į patalpas su tuo pačiu skaitmeniniu raktu daugiau niekas patekti negalės. Išmanios spynos ne tik palengvina svečių priėmimą – jos taip pat gali apsaugoti atskiras patalpas, kuriose svečių nepageidaujate.

Išmanūs termostatai

Šie įrenginiai ne tik leis nuotoliniu būdu valdyti temperatūrą, bet ir užtikrins, kad nepermokėtumėte už šildymą. Išmaniuosius termostatus galite nustatyti taip, kad jie įšsijungtų vos tik svečias paliko patalpas, taip sumažindami šildymo išlaidas iki minimumo. Nustačius galimus scenarijus ir atidarius langą – šildymas patalpoje išsijungs, o jį uždarius – išsijungs. Taip pat galėsite ir pašildyti kambarius prieš pat svečiam įsiregistruojant į apartamentus, kad patalpos būtų šiltos ir jaukios, o klientas – laimingas.

Išmani apsauga

Įvairūs jutikliai yra viena iš efektyviausių priemonių apsaugant savo patalpas. Jų dėka savo išmaniąjame įrenginyje realiu laiku galėsite sužinoti apie pavojus – ar tai būtų vandens nuotėkis vonios kambariuose, ar įsilaužimas. Taip pat nereiktų pamiršti vaizdo stebėjimo kamerų, kad galėtumėte stebėti erdves aplink pastatus, ar stebėti įėjimą.

Dūmų ir CO detektoriai, sujungti su išmaniuoju įrenginiu, iškart įspės Jus. Tai ypatingai naudinga užtikrinant, kad nebūtu rūkoma bendro naudojimo patalpose bei būtų išvengta gaisro.

Kiti prietaisai

Išmaniosios rozetės, bevielės relės bei išmanūs šviesos jungikliai suteiks Jūsų patalpoms patogumo. Išmanūs šviesos jungikliai leis įjungti, išjungti ar pritemdyti apšvietimą rankiniu ir nuotoliniu būdu. Bevielių relių ir išmaniųjų rozečių pagalba, galėsite valdyti įvairius elektros prietaisus, taip pat automatizuoti grindų šildymą.

Norint integruoti sistemą į savo patalpas, dažniausiai nėra reikalingas net kosmetinis remontas. Priešingai nei mitas, jog bevielės išmaniųjų namų ar apsaugos sistemos funkcionalumas yra ribotas, bevielės sistemos tiek techninėmis specifikacijomis, tiek pritaikymu yra gerokai lankstesnės, nei pavyzdžiui, laidinės KNX sistemos. Atsižvelgiant į įgyvendinimo kaštus, būtina įvertinti ne tik paties įrenginio kainą, bet ir papildomų reikalingų produktų ar paslaugų kainas.