XT SERIJA


KURI LUPUS SISTEMA TINKA JUMS?

Saugumas, vaizdo įrašai, išmanūs namai: viskas viename.

Tai yra visų mūsų „LUPUS XT“ signalizacijos centralių filosofija. Priešingai nei kitos išmaniųjų namų sistemos, jos yra lengvai montuojamos ir naudojamos. Mūsų XT serija suteiks Jums profesionalią pavojaus signalizacijos apsaugą. LUPUS XT serijos įrenginiuose sujungiami trys dalykai – apsaugos sistema, vaizdo stebėjimo stotis ir išmaniųjų namų valdymas. Toliau pateikiama trumpa įvairių sistemų apžvalga, kad galėtumėte rasti geriausią variantą savo namams.


LUPUS XT1-PLUS

Profesionali išmaniųjų namų sistema visiems. Apsaugos sistema, vaizdo stebėjimas ir išmaniųjų namų valdymas jūsų būstui. Įsigykite pradinį paketą į kurį įeina judesio jutiklis bei durų kontaktas, tik už 399 EUR.

LUPUS XT2-PLUS

Profesionali saugumo sistema ir išmaniųjų namų kontrolė asmeniniam ar komerciniam naudojimui. Namuose ar jūsų kompanijoje „XT2 Plus“ ženkliai padidins jūsų saugumą. Profesionali “pasidaryk pats” išmaniųjų namų apsaugos sistema su koerciškumu ir 2-krypčių signalo pranešimas.

LUPUS XT3

Jūsų pastato operacinė sistema. Pažangiausia saugumo sistema, kurią įdiegs sertifikuotas specialistas. Privačiam ir komerciniam naudojimui. Sertifikuota pagal EN 50131-2.