fbpx

Pilnas išmaniųjų namų sprendimas

išmaniųjų namų

Kiekvienais metais Lietuvoje užfiksuojama daugiau nei 20 tūkst. vagysčių, iš kurių kas dešimta – įsilaužimas į gyvenamąsias patalpas. Turėdami pilną apsaugos technologijos sprendimą, efektyviai ir visapusiškai apsaugosite savo namus nuo įsilaužimo. Mes Jums siūlome pilną išmaniųjų namų ir apsaugos sprendimą.

Išsamus sprendimas dar didesniam saugumui

Durys ir langai yra jautriausios įsilaužimo vietos, o tai ypač aktualu įsilaužėliams. Matomų vaizdo stebėjimo kamerų pranašumas yra tas, kad jos gali iš anksto atgrasyti nuo galimų įsilaužimų. Policijos tyrimai rodo, kad neradus greito patekimo į vidų, įsilaužėliai dažnai pabėga. Pavyzdžiui, jei langai ir durys yra kieme arba už gyvatvorės, langai ir balkono ar vidaus durys turi būti paruoštos taip, kad jie kuo ilgiau atlaikytų įsilaužimą. Dėl šios priežasties, prieš išeidami iš namų, visada įsitikinkite ar durys ir langai yra uždaryti, kad nebūtų suteikiama galimybė įsilaužėlių patekti į vidų. Jei kas nors kitas be Jūsų bandytų patekti į namus be leidimo, signalizacijos sistema gali tam užkirsti kelią.

Viena sistema – daugybė prietaisų – lengvas diegimas

Yra daugybė būdų, kaip efektyviai apsaugoti namus nuo įsilaužimų. Įdiegę vaizdo kameras ir signalizacijos sistemą, galėsite pakloti visapusiškos apsaugos pagrindą. Papildomai naudojant durų ir langų kontaktus apsaugosite jautriausias namų vietas. Nors šiuos įrenginius galima įdiegti be didelių pastangų, visiškas visos saugumo technologijos sprendimas yra tinkamas žmonėms, per daug nenusimanantiems apie techninius aspektus. Toks pilnas sprendimas sujungia visus atskirus signalizacijos sistemos rinkinyje esančius įrenginius. Jei įvyks nepageidaujamas įvykis, bus išsiųstas signalas į Jūsų išmanųjį telefoną, taip pat ir į pagalbos centrą.

Signalizacijos sistemos rinkinys – viskas vienu paspaudimu

Profesionali XT1 Plus išmaniųjų namų signalizacijos sistema ne tik suteikia apsaugą Jūsų namams visą parą, bet ir didžiausią išmaniųjų namų asortimentą rinkoje bei geriausią integruotą vaizdo stebėjimo sprendimą. Šis signalizacijos sistemos rinkinys leidžia iš viso naudoti iki 80 apsaugos ir išmaniųjų namų jutiklių. Tokiu būdu jūs galite apsaugoti bet kuriuos savo langus, taip pat namo, balkono ir terasos duris atitinkamais durų ir langų kontaktais ir prijungti juos prie savo sistemos. Įdiegdami papildomą vaizdo kamerą, jūs visada žinote, kas vyksta jūsų namuose ir aplink. Įdiegę ir prijungę prie signalizacijos sistemos, savo išmaniajame telefone galėsite viską stebėti gyvai.

Aukščiausias saugumas – pavojaus detektorius ir duomenų saugumas

Toks pilnas sprendimas taip pat apsaugo jus ir namus nuo kitų pavojų. Be signalizacijos sistemų, taip pat galite integruoti papildomus jutiklius nuo dūmų, šilumos, temperatūros, anglies monoksido, anglies dioksido ar vandens. Apsaugos technologijų tinklas leidžia jums būti tiesiogiai informuotam apie neįprastą incidentą. Jūsų duomenų saugumas taip pat užtikrinamas dėl šifravimo. Kiekvienas ryšys iš ir į centralę yra apsaugotas 256 bitų TLS 1.2 šifravimu. Visapusiška apsauga nuo jūsų apartamentų sabotažo ir atitinkami įsilaužimo pavojaus signalai iš išorės ir vidaus užpildo apsaugos paketą.

Neskubėkite ir savo namus paverskite išmaniais ir pilnai apsaugotais.