fbpx

Pilnai automatizuotas kiemo drėkinimas

pilnai automatizuokite kiemo drėkinimą

Jums neturėtų patikti, jei kaimyno kieme žolė žalesnė nei pas Jus. Naudokite išmaniųjų namų sistemą ir skirkite savo kiemui dėmesio, kuomet nesate šalia.

Integruokite sodo drėkinimą

Ar norėtumėte įjungti arba išjungti savo sodo drėkinimą, planuoti ar sustabdyti bet kuriuo metu? Jokių problemų! Viskas ko jums reikia yra išmaniųjų namų centralė, viena relė kiekvienam sodo vožtuvui (1 arba 2 kanalų relė), taip pat 24 V sodo vožtuvai, pvz., „Gardena“. Drėkinimo kompiuteris pasensta, kai valdiklį perima „LUPUS Smarthome“ centralė.

Instrukcijos

Norėdami integruoti drėkinimo vožtuvus į išmaniųjų namų sistemą, atlikite šiuos veiksmus:

 

  1. Pratieskite 2 laidų kabelius, einančius iš vožtuvų, į kur norite įdiegti reles. Mes rekomenduojame pasirinkti pastato vidų. Įsitikinkite, kad jie yra centralės radijo diapazone.
  2. Jei naudojate 24 V vožtuvus iš pvz., „Gardena“, jums reikės 24 V maitinimo šaltinio, reikalingo relių ir vožtuvų maitinimui. Jei naudojate 230 V vožtuvus, atitinkančius 230 V. Abiem atvejais gali būti naudojamos mūsų 1 ir 2 kanalų relės.
  3. Prijunkite srovę nešančią laidą prie, pavyzdžiui, gnybto arba kabelio spaustuko, kad jis būtų paskirstytas taip dažnai, kaip reikia (žr. Brėžinį žemiau). Atkreipkite dėmesį į linijos spalvas: ruda = L ir mėlyna = N. 24 V grandinei priskyrimas nesvarbus.
  4. Dabar, eidami iš vožtuvų, įkiškite vieną eilutę (L) į relės O1 arba O2, kitą – į gnybtą (N)
  5. Prijunkite visus vožtuvus prie LUPUS relės ir neutralios linijos išvesties.

 

Diegimo pavyzdžiai

 

 

Reikalingi produktai