fbpx

Paverskite šildymą išmaniu

paverskite šildymą išmaniu

Išeinant iš namų išjungti šildymą gali užimti nemažai laiko, o ypatingai kuomet skubate. Perduokite šią užduotį išmaniųjų namų sistemai ir sutaupykite laiko.

Taupykite šildymui skirtus pinigus

Tai ir vėl nutiko, langai plačiai atverti, o šildymas veikia visu pajėgumu. Žiemą namų vėdinimas taip pat yra būtinas, tačiau be papildomų išlaidų už šildymą!

Išmaniųjų namų sistema leidžia jums lengvai suprasti kasdieninius procesus, kai atidarote ar uždarote langus. Priklauosmai, išmaniųjų namų sistema reguliuoja prijungtus radiatorių termostatus taip, kad atvėrus langą bet kuriuo metu neatsirastų šildymo laikotarpių.

Signalizacijos sistemos automatizavimo meniu tiesiog apibrėžkite, kuris lango / durų kontaktas yra atsakingas už kurį radiatoriaus termostatą, tada palikite radiatoriaus termostatą veikti taip, kaip norėtumėte kai langas atidarytas ar uždarytas.

Instrukcijos

Šios instrukcijos žingsnis po žingsnio paaiškins prijungimą prie sistemos.

  1. Prijunkite durų/langų kontaktą prie centralės pagal vadovą
  2. Pagal vadovo instrukcijas durų/langų kontaktą sumontuokite norimoje vietoje
  3. Remdamiesi instrukcijomis, sumontuokite radiatoriaus termostatą ant norimo radiatoriaus
  4. Remdamiesi vadovu, susisiekite radiatoriaus termostatą su išmaniųjų namų sistemą
  5. Sukurkite automatiką: Atidarykite automatikos meniu, „Smarthome“ → Automatika → Taisyklės

Sukurkite naują taisyklę

 

Sąlyga: durų kontaktasdurų kontaktas XY → atidarytas

Tvarkaraštis: visada

Veiksmas: Termostatas → Termostato režimas: Išjungtas → Nustatyta temperatūra: 5 ° C → Tvarkaraščio nustatymas: Išjungta → Temperatūros kompensacija: nekeičiama

 

Naudodami funkciją Pridėti veiksmą, galite pridėti daugiau radiatorių termostatų, kad vienu metu galėtumėte valdyti kelis radiatorių termostatus.

Pridėkite sukurtą taisyklę prie aktyvaus profilio, „Smarthome“ → Automatika → Profiliai.

Dėl šios taisyklės vienas ar keli radiatorių termostatai bus sumažinti iki minimalaus šildymo lygio, kai tik atidaromas konkretus langas.

 

Žinoma, vis tiek reikia teisingos priešingos taisyklės, kad termostatai atnaujintų pradinę šildymo fazę, kai tik langai uždaromi.

 

Norėdami tai padaryti: sukurkite antrąją taisyklę su šiomis specifikacijomis:

Sąlyga: Durų kontaktas -> Durų kontaktas XY → uždarytas

Tvarkaraštis: Visada

Veiksmas: Termostatas → Termostato režimas: įjungtas → Norima kambario temperatūros standartinė vertė → Tvarkaraščio nustatymas: Aktyvuota (aktuali tik tuo atveju, jei jūs nustatėte šildymo laiko grafiką) → Temperatūros kompensacija: nustatykite norimą radiatoriaus temperatūros kompensaciją.

 

Naudodami funkciją Pridėti veiksmą, galite pridėti daugiau radiatorių termostatų, kad vienu metu galėtumėte reaguoti į kelis radiatorių termostatus.

Pridėkite sukurtą taisyklę prie aktyvaus profilio, „Smarthome“ → Automatika → Profiliai

Dėl šios taisyklės vienas ar keli radiatorių termostatai įkaista iki pradinės nustatytosios temperatūros vertės, kai tik langas uždaromas.

 

Reikalingi produktai

 

 

 

t.