1. LUPUSEC programėlė – likite namuose ar biure keliaujant.

Būti namuose ar biure keliaujant yra vienas iš svarbiausių mūsų principų kuriant programinę įrangą. Programėlė pasiekiama „iOS“ ir „Android“ įrenginiuose, kurią galite nemokamai atsisiųsti iš atitinkamų programų parduotuvių.

„LUPUSEC“ programa reiškia, kad pradiniame ekrane matote viską, ką reikia pamatyti pirmu žvilgsniu: trumpas naujausių įvykių žurnalas, signalizacijos būklės rodinys, jungiklis įjungti / išjungti, tiesioginė prieiga prie jutiklių būsenos, automatikos ir kamerų. Čia lemiami veiksniai yra greitis ir funkcionalumas.

2. Lengva įdiegti ir naudotis,

Įrenginiui nustatyti prireiks vos kelių minučių. Diegimo asistentas jus žingsnis po žingsnio ves per pagrindinį konfiguravimą. Jutiklius gana lengvai galima pridėti vienu paspaudimu.

Keliaujant galėsite sudėlioti naujus automatinius veiksmus, reguliuoti šildymą, žiūrėti tiesioginius vaizdus ir įrašus bei dar daugiau. Gavus tiesioginį pranešimą, spustelėję jį pateksite tiesiai į programą

3. Vartotojo sąsaja – individualiai konfigūracijai.

„LUPUSEC GRID“ yra pilnai pritaikyta internetinė sąsaja planšetiniams ir asmeniniams kompiuteriams.

Ši naujoviška HTML5 žiniatinklio sąsaja nereikalauja serverio. Tai apima individualių programų pasirinkimą kasdieniam valdymui (drag & drop principu).Pavyzdžiui, galbūt norima stebėti signalizacijos būseną, išorines kameras, buitinius prietaisus ir apšvietimą iš planšetinio kompiuterio arba, kad jums palikus pastatą, pirmame aukšte nusileistu apsauginės žaliuzės, o antrajame išsijungtų visi nurodyti įrenginiai.

Šios funkcijos gali būti parinktos pagal vartotojo poreikius vos keliais paspaudimais. Profiliai leis Jums nustatyti, kada šios funkcijos bus naudojamos.