fbpx

Kodėl verta sujungti signalizaciją ir išmaniuosius namus?

Naudinga derinti signalizaciją su išmaniųjų namų technologija

Dauguma klientų stebisi, dėl ko naudinga derinti signalizaciją su išmaniųjų namų technologija.

Signalizacijos sistema padeda apsaugoti jūsų namą ar butą nuo įsilaužimo ir apsaugo Jus nuo galimos materialinės žalos. Tai daroma langų ir durų kontaktų dėka, kurie suaktyvina signalizaciją, kai kas nors juos atidaro arba uždaro. Optimalią apsaugą užtikrina papildomi judesio ir stiklo dūžio jutikliai. Lauko sirena užtikrina, kad jūsų kaimynai taip pat būtų įspėti pavojaus atveju ir kad įsilaužėlis neturėtų galimybės likti nepastebėtas. Taigi jis stengsis pabėgti nesukėlęs papildomos materialinės ar psichologinės žalos.

Kam sujungti signalizacijos sistemą su išmaniaisiais namais?

Savo signalizacijos sistemai Jūs galite pasirinkti įvairius vidaus ir lauko daviklius. Kuomet davikliai yra suaktyvinami, jų signalai yra siunčiami į mūsų XT centralę, kuri yra vienas iš svarbiausių sistemos komponentų. Taigi galite nustatyti, kad atidarius langą, jūsų radiatorius bus išjungiamas ir automatiškai vėl įkais, kai uždarysite langą. Galite įjungti šviesą automatiškai, kai įeinate į kambarį ar pvz. koridorių. Tai taupo Jūsų laiką ir pinigus.

Taip pat, išmaniuosius namus galite naudoti tam, kad padidintumėte namų ar buto apsaugą. Automatizavimo nuostatų dėka galite įjungti apsaugines žaliuzes ir žibintus kuomet nesate namie. Taigi nė vienam įsilaužėliui nekils idėja, kad dabar Jūsų nėra namie. Jei jis visgi bandytų įsilaužti, Jūsų signalizacija neleis jam likti nepastebėtam ir netrukdomai klaidžioti po Jūsų namus.

 

XT SERIJA

PIRKTI DABAR