fbpx

Išmanusis vandens vožtuvas

vandens vožtuvas

Kai įvyksta blogiausias scenarijus ir Jūsų namai pilni vandens dėl sprogusio vamzdžio, išspręsti problemas kainuoja nemažai laiko ir pinigų. Išmanusis vožtuvas gali padėti išspręsti šias problemas. Su išmaniųjų namų sistema galite automatizuoti savo namus ir užkirsti kelią panašiems nemalonumams.

Magnetinis uždarymo vožtuvas

Suteikite sau ir savo turtui daugiau apsaugos ir prevencijos. Vandens padarytą žalą dažnai galima sumažinti iki minimumo, tačiau tik tuo atveju, jei ją atpažįstate pradžioje. Bet kadangi jūs didžiąją laiko dalį praleidžiate už savo keturių sienų, jūs dažnai pastebite žalą tik po laiko. Leiskite išmaniųjų namų sistemai aptikti, ar nėra kokių nors pažeidimų. Viskas ko jums reikia yra pagrindinio vandens tiekimo (230 V) solenoidinio vožtuvo ir vandens nuotėkio jutiklio.

Instrukcija

Ši instrukcija žingsnis po žingsnio paaiškins procedūrą. Atminkite, kad minėtas reles ir uždarymo vožtuvus turi sumontuoti kvalifikuotas specialistas.

  1. Įrenkite vandens nuotėkio jutiklį pagal instrukcijas vadove
  2. Prijunkite sistemą pagal radijo bangomis valdomo lizdo arba 1 kanalo relės vadovą, kuris vėliau tieks energiją 24 V kintamos srovės maitinimo blokui.
  3. Uždarymo vožtuvą turi sumontuoti specialistas.
  4. Sukurkite automatiką:

Atidarykite automatikos meniu

, „Smarthome“ → Automatika → Taisyklės Sukurkite naują taisyklę

Sąlyga: Kai suveikia signalizacija→ 1 sritis → Vandens aliarmas

Tvarkaraštis: Visada

Veiksmas: Nustatykite jungiklį → Relė XY → Įjunkite → Nepertraukiamai

 

Dėl šios taisyklės relė / lizdas tiekia energiją 24 V maitinimo šaltiniui įvykus vandens aliarmui (vandens detektorius rodo potvynį) ir tokiu būdu prijungtas uždarymo vožtuvas uždaro pagrindinę vandens liniją.

 

Reikalingi produktai