fbpx

Išmanus šviesų valdymas

išmanus šviesų valdymas

Paskutinis išjugia šviesas – frazė, kurią žino kiekvienas. Palikite šviesų valdymą išmaniųjų namų sistemai ir atsipalaiduokite daugiau.

Paprastesnis požiūris į rutiną su išmaniųjų namų sistema

Pakartotinis šviesų įjungimas ir išjungimas yra kartojamas nemažai kartų per dieną. Dažnai tai atsitinka pasamoniškai, tačiau mes mėgstame pamiršti apie tai pačiame dienos įkarštyje. Kartais grįžtame po darbo ar iš draugų ir pastebime, kad šviesos buvo paliktos visą dieną. Taip daugiau nenutiks su išmaniųjų namų sistema!

Daugiau nebegalvokite, apie padidintas elektros energijos sąnaudas ir pašaipią  šypseną savo elektros tiekėjo veide. Naudodamiesi lengvai sudaromais tvarkaraščiais, galite apibrėžti šviesų perjungimo laiką ir pritaikyti apšvietimą, kad jis geriausiai atitiktų jūsų individualius poreikius.

Likite išmanūs ir paverskite savo apšvietimą intelektualiu naudodamiesi „LUPUS Smarthome“ sistema!

 

Relės, kurias galima integruoti į sistemą, sukuria nesuskaičiuojamas daugybę automatizavimo galimybių – pavyzdžiui, jūs galite automatiškai išjungti apšvietimą išeidami iš namų.

 

Instrukcijos

Šios instrukcijos žingsnis po žingsnio paaiškins procedūrą. Atminkite, kad minėtas reles turi montuoti kvalifikuotas elektronikos specialistas.

  1. Įdiekite 1 kanalo relę pagal instrukcijas vadove
  2. Prijunkite 1 kanalo relę prie išmaniųjų namų centralės pagal vadovą
  3. Sukurkite automatiką:

Atidarykite automatikos meniu

, „Smarthome“ → Automatika → Taisyklės Sukurkite naują taisyklę

Sąlyga: Režimas → 1 sritis → Visas įjungimas

Tvarkaraštis: Visada

Veiksmas: Nustatykite jungiklį → Relė XY → Maitinimas išjungtas → Nepertraukiamas

 

Vykdydami veiksmą Pridėti galite išsiųsti iki 9 papildomų relių komandą „Set Switch“, kad įsitikintumėte, jog visi žibintai išjungiami Jums nesant.

Pridėkite sukurtą taisyklę prie aktyvaus profilio, „Smarthome“ → Automatika → Profiliai

 

Ši taisyklė nuo šiol užtikrins, kad kiekvieną kartą įjungus  signalizacijos sistemą, relės išjungs prijungtus šviesos šaltinius.

Reikalingi produktai