fbpx

Išmanūs namai – Jūsų atostogų namai

Išmanūs namai – Jūsų atostogų namai

Mėgaukitės išmaniųjų namų patogumu vasarą! Su mūsų išmaniųjų namų signalizacijos ir stebėjimo sistema turėsite daugiau laiko kasdieniniams dalykams.

Stebėjimo sistema yra dažnai supainiojama su signalizacijos sistema. Mes norime Jums parodyti, kad tokia sistema geba daug daugiau. Tai ne tik Jūsų būsto saugojimas nuo galimo įsilaužimo, tačiau ir sistema, kuri reguliuoja temperatūrą, žaliuzes, sodo įrenginius, kondicionierius ir dar daugiau. Mūsų išmaniųjų namų sistema gerokai skiriasi nuo kitų, ji ne tik gali palaikyti kitų gamintojų produktus, tačiau ir turi plačiausią aksesuarų rinkinį su daugiau nei 80 įvairių jutiklių. Tačiau visų pirma ši išmaniųjų namų sistema yra profesionali bevielė apsaugos sistema su antisabotažine apsauga ir sujungimo galimybe. Eliarm Jums suteikia profesionalią ir išmanią stebėjimo sistemą su vaizdo stebėjimu ir signalizacija, kuri Jūsų namams suteikia ne tik komfortą, bet ir apsaugą nuo įsilaužimų.

Apsaugos sistema su vaizdo stebėjimo galimybe ir daug daugiau

Stebėjimo sistema yra tiek gera, kiek jos įspėjamieji įrenginiai ir jutikliai. Eliarm Jums siūlo daugybę išmaniųjų namų komponentų vasariškiems Jūsų namams.

 

Scenarijai – kas įmanoma?

Įprastoje kasdieninėje rutinoje išmaniųjų namų sistema gali Jums pasitarnauti, kad liktų daugiau laisvo laiko. Atsibudus ryte atsidaro užuolaidos, įsijungia kavos aparatas ir televizorius, o oro kondicionierius ir šildymas yra sureguliuotas pagal Jūsų poreikius. Priklausomai nuo saulės padėties įsijungia arba pritemsta šviesos. Kol visa tai vyksta, galite eiti į dušą, ar atlikti namų ruošos darbus, taip taupydami savo laiką.

Jūsų namai galvoja kartu su Jumis kuomet išeinate

Jei per daug padidės drėgmė, susidarys kondensatas, tuomet Jums bus pranešta, kad reikia atidaryti langą. Palikus savo būstą, būsite iš karto įspėtas apie paliktą neuždarytą langą vonios kambaryje. Uždarius duris, apsaugos sistema įsijungia, o šildymo ir oro kondicionavimo sistema įjungiama į miego rėžimą. Jei lauke yra karšta ir intensyviai šviečia saulė, užuolaidos arba žaliuzės yra užtraukiamos, o televizorius ir kavos aparatas išjungiamas.

Sveiki sugrįžę po įtemptos dienos

Grįžus namo po darbo, išmaniųjų namų apsaugos ir stebėjimo sistema pirmiausiai aptinka Jus. Įšjungiate apsaugos sistemą ir automatiškai įsijungia scenarijus „Darbo pabaiga“. Prietaisai vėl įsijungia ir temperatūra vėl yra valdoma. Atverkite langus, dėl šviežio oro ir kondicionierius išsijungs, kad taupytumėte elektros suvartojimą.

Išmanūs namai – Jūsų vasaros namai

Vasara nebūtų vasara be atostogų. Tiesiog paspauskite užprogramuotą scenarijų „Atostogos“ ir namai iškart persijungs į režimą, kaip ir sodas. Prie karštos temperatūros ir stiprios saulės šviesos bus aktyvuojamas sodo drėkinimas, o vakare automatiškai įsijungs apšvietimas. Išmaniųjų namų apsaugos ir stebėjimo sistema ir jutikliai išjungs vandens purkštukus, kuomet Jūs grįšite namo, arba užsukus paštininkui, tad Jūs nebūsite nustebinti netikėtu dušu.

Tai ir dar daugiau!

Tačiau visi šie scenarijai yra tik maža dalis visų išmaniųjų namų galimybių. Nėra jokių ribų Jūsų kūrybingumui automatizuojant namus.