fbpx

Išmanūs namai ir balso asistentas

balso asistentas

Tokios programos kaip „Google Home“ ar „Amazon Echo“ balso asistentai ne tik palengvina kasdienį gyvenimą, bet ir užtikrina, kad galėtume valdyti išmaniuosius įrenginius nepriklausomai nuo kompiuterių, planšečių ar išmaniųjų telefonų.

Naudojant išmanųjį valdymą balsu, sąveika su išmaniaisiais įrenginiais pereina nuo rankinio valdymo prie akustinio valdymo.

Išmanieji namai, kurie padeda

Visos šeimos žino, jog rytais laiko visada trūksta. Vaikai turi būti apsirengę, o pusryčiai paruošti. Dažnai pritrūksta laiko net paprasčiausiems veiksmas atlikti, patikrinti ar visur išjungtos šviesos, ar užrakintos durys ir nepaliktas kaisti lygintuvas. Išmanūs namai ir balso asistentas yra priemonė, leidžianti tai lengviau suvaldyti.

Kasdienis gyvenimas taip pat gali tapti kliūtimi vyresnio amžiaus žmonėms, jie nori kuo ilgiau išlikti nepriklausomi ir niekam neužkrauti naštos. Išmaniųjų namų sistemos šiuo atveju yra idealus sprendimas. Išmanūs padėjėjai gali padėti tausoti mūsų atmintį. Valdymas balsu išprendžia  neryškių ir per mažų mygtukų, o skubios pagalbos atveju galima greitai susisiekti su atitinkamomis institucijomis.

Išmanūs namai ir Alexa

Nuo praėjusių metų mūsų sistemą galima kontroliuoti balso asistento „Amazon Alexa“ pagalba. Šios technologijos pilnas potencialas yra išnaudojamas tada, kai derinamas su kitais išmaniaisiais įrenginiais.

Mūsų sistema praplėčia „Amazon Echo“ galimybes tokiomis funkcijomis kaip „Smart Home“ ir „Alarm“.

Naudojant „Smart Home“ galima valdyti užuolaidas, kondicionierius, termostatus, apšvietimą ar individualius elektros įrenginius. „Alarm Skill“ yra skirtas apsaugos funkcijų valdymui. Tai leidžia jums sužinoti apsaugos sistemos būseną ir atitinkamai įjungti ar išjungti signalizaciją. Šie belaidžiai garsiakalbiai taip atlieka akustinę namų apsaugos funkciją.

Belaidžiai garsiakalbiai kaip draudimas

Išmaniųjų namų scenarijai rodo, kaip puikiai sąveikauja sistema su išmaniais garsiakalbiais Jūsų namuose. Ar tai būtų susiję su kasdieniniais veiksmais ar išimtinėmis situacijomis, ši funkcija veikia kaip papildoma apsaugos sistema. Taigi išmanūs namai su belaidžiais garsiakalbiais yra apsisaugojimas ilgalaikėje perspektyvoje, o ne tik malonus dalykas turėti!