fbpx

Išmaniųjų namų sistemų integravimas Jūsų patalpose

Išmaniųjų namų sistemų integravimas Jūsų patalpose

Išmanioji programėlė ir išmaniųjų namų signalizacijos sistema Jums

Visa mūsų išmaniųjų namų ir apsaugos sistema yra sukurta tam, kad viską galėtumėte kontroliuoti patys. Žinokite situaciją savo namuose kad ir kur bebūtumėte, bet kuriuo metu. Nors langų grotos ir užraktai sukuria įspūdį, jie nesuteikia Jums lankstumo ir ryšio, kurį garantuoja modernios saugumo technologijos.

Išmaniosios apsaugos sistemos vieta Jūsų namuose

Šiuolaikinė saugumo technologija suteikia signalizaciją nuo įsilaužimų, vandens, ugnies ar dūmų žalos. Visa signalizacijos sistema su išmaniųjų namų kontrolės centru yra sujungta radijo ryšiu, tad priklausomai nuo poreikių, galite apsaugoti bet kurį kambarį atitinkamais įrenginiais. Namo išorėje įrengtos kameros stebi kas vyksta kieme ir transliuoja tiesioginį vaizdą į išmaniąją programėlę. Tuo tarpu savo langus galite apsaugoti bevieliais langų kontaktais, kurie kitaip nei langų grotos, neuždengs vaizdo į kiemą. Išmaniųjų namų sistemos dėka, kiekvienas kambarys bus apsaugotas pagal individualius savininko reikalavimus, be papildomų specializuotos įmonės paslaugų. Montavimas ir diegimas yra išties paprastas ir nesudėtingas, tačiau sistema išlieka saugi. Visą sistemos veiklą galite stebėti savo išmaniajame telefone.

Valdykite per išmaniąją programėle savo telefone – lanksčiai, bet kur ir bet kada

Stebėkite kelyje ar pietaujant. Ši technologija tarnauja namų saugumui bei suteikia lanksčias naudojimo galimybes kasdieniniame gyvenime. Visi išmaniųjų namų ir saugumo sistemos įrenginiai yra sujungti su centrale, kuri yra prijungta prie vietinio WLAN tinklo. Visus į centralę atsiųstus signalus (nuo XT1 iki XT3) matysite išmaniojoje programėleje.

Išmaniosios apsaugos ir išmaniųjų prietaisų integravimas į namus

Savo namus galite aprūpinti komplektu iš atskirų įrenginių. Priklausomai nuo kambarių kiekio, apsaugos tikslo ir kiemo dydžio, yra galimi papildomi prietaisai. Viso to esmė yra ta, kad Jūs, kaip klientas, galėtumėte pats išsirinkti tinkamiausią sprendimą savo namams. Dauguma produktų yra itin lengvai įdiegiami į išmaniųjų namų sistemą, nereikalaujantys beveik jokių technologinių žinių.

Kaip išjungti išmaniųjų namų apsaugos sistemą?

Jei nenorite būti įspėtas apie sistemos būseną namuose, galite išjungti kontrolės centrą per mobiliąją aplikaciją. Taip pat galite įjungti ar išjungti atskirus jutiklius ir prietaisus nuotoliniu būdu. Signalas nebus išsiųstas atsiradus dirgikliui. Tai itin patogu, jei jūsų nėra patalpose, tačiau norite įleisti šeimos narius, draugus, kurjerį ar valytoją. Bet kuriuo metu, nesvarbu dieną ar naktį, galėsite valdyti, saugoti ir stebėti savo turtą.

Kokias modifikavimo galimybes turite?

Išmaniųjų namų bei apsaugos sistema dėl maksimalaus lankstumo gali būti panaudota bet kuriuo metu, net ir po persikraustymo ar remonto. Dėl šios priežasties centralė yra papildyta kitais įrenginiais, apimančiais įvairius pavojus. Pavyzdžiui, jeigu nusprendėte rūpintis savo artimaisiais namuose, išmanieji namai gali būti sujungti su medicininės priežiūros įstaiga. Prisitaikymas ir lankstumas yra pagrindiniai mūsų produkcijos privalumai.