Išmaniųjų namų apsaugos ir vaizdostebėjimo technologija

Dažniausiai užduodami klausimai

 

Ar belaidė išmaniųjų namų, apsaugos ir stebėjimo sistema yra saugi?

Trumpas atsakymas – taip. Belaidė sistema yra nepriklausoma nuo telefono linijos ar interneto ryšio, ji taip pat nenustos veikti nutrūkus elektros tiekimui arba dingus interneto ryšiui. Belaidėje sistemoje nėra laidų, kuriuos galimas įsilaužėlis galėtų nukirpti, o belaidžiai davikliai suteikia papildomo saugumo. Jie prijungiami prie išmaniųjų namų apsaugos sistemos belaidžiu būdu ir yra lengvai montuojami. Jokio gręžimo ar laidų tiesimo.

 

Jeigu sistema veikia bevieliu ryšiu, ar įmanoma jos ryšį sutrikdyti su dažnių blokatoriais?

Tai padaryti būtų itin sudėtinga, kadangi centralė su įrenginiais komunikuoja šifruotu ryšiu. Jeigu ir būtų sutrikdytas nors vieno įrenginio signalas, Jūs apie tai būtumėte informuotas akimirksniu.

 

Kiek kainuoja išmaniųjų namų, apsaugos, stebėjimo sistema?

Sistemos kaina gali svyruoti, priklausomai nuo to, kokie yra Jūsų poreikiai. Su mūsų produktais, savo išmanius namus galite susikurti patys, tačiau norint pilnai pasirūpinti savo namų saugumu ir patogumu, rekomenduojame kreiptis į mūsų specialistus, kurie maloniai Jums pagelbės dėl kiekvieno iškilusio klausimo. Konsultacijos yra nemokamos.

 

Ar prireikus įmanomą sistemą išjungti nuotoliniu būdu?

Išmaniųjų namų sistema yra interaktyvi, tai reiškia kad visus prietaisus (įskaitant ir pačią sistemą) galite įjungti ar išjungti įvairiais būdais: tiek asmeniniu kompiuteriu, tiek mechaniniu būdu, bei planšete ar savo išmaniuoju telefonu per mobiliąją aplikaciją.

 

Statausi naują namą. Kuriose vietose turėtų būti išvedžioti laidai?

Reikalingas tik minimalus laidų tiesimas, tačiau tam, kad galėtume užtikrinti aukščiausią saugumo, išmanumo ir aptarnavimo lygį, reikalingi Jūsų patalpų brėžiniai. Mūsų specialistai suteiks Jums nemokamą konsultaciją dėl įrenginių pozijų ir produktų parinkties.

 

Sistema veikia belaidžiu būdu, tačiau ar ji yra apsaugota nuo kibernetinių atakų?

Mūsų sistemoje nėra debesies (angl. cloud), todėl niekas kitas, be Jūsų, negalės prisijungti prie sistemos, kadangi nėra maršrutizavimo per serverį. Visa sistemos komunikacija vyksta tarp XT centralės ir galutinio įrenginio (telefonas, planšetė, asmeninis kompiuteris).

 

Nusprendžiau atsinaujinti apsaugos sistemą. Ar senesni produktai veiks su jūsų centrale?

Nors su mūsų centrale rekomenduojame naudoti tik mūsų produktus dėl optimauliausio saugumo, taip pat galimi nesudėtingni techniniai sprendimai, kurių dėka senesnius Jūsų prietaisus galėsime prijungti prie išmaniosios apsaugos sistemos.

 

Kas nutiks namuose dingus elektros energijai?

Dauguma mūsų produktų veikia elementų pagalba, arba turi atsargines baterijas, tad staiga nutrūkus elektros tiekimui, jūsų išmaniųjų sistema vis dar veiks mažiausiai 17 valandų. Per šį laiką, tikėtina, bus atstatytas elektros tiekimas.

 

Ar išmaniųjų namų, stebėjimo ir apsaugos sistemą papildomai galima sujungti su saugos tarnyba?

Viskas priklauso nuo Jūsų poreikių. Jeigu apsaugos tarnybos pagalba Jums yra aktuali, namų sistemą galima prijungti prie pasirinktos saugos tarnybos už papildomą mėnesinį mokestį. Šis mokestis yra nustatomas apsaugos tarnybos.

 

Kaip žinoti ar visi įrenginiai prijungti prie sistemos?

Kuomet įrenginiai yra tinkamai sumontuoti ir susieti su centrale, visą informaciją matysite išmaniojoje programėlėje (IOS, Android ir interneto naršyklėje).

Į katalogą