Išmaniųjų namų apsaugos ir vaizdostebėjimo technologija

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar belaidė išmaniųjų namų, apsaugos ir stebėjimo sistema yra saugi?

Trumpas atsakymas – taip. Belaidė sistema yra nepriklausoma nuo telefono linijos ar interneto ryšio. Sistema nenustos veikti jei nutruks elektros tiekimas arba dings internetas. Sistemos ryšys jau yra integruotas į išmaniąją sistemą. Taip pat belaidėje sistemoje nėra laidų, kuriuos galimas įsilaužėlis galėtų nukirpti, o belaidžiai davikliai suteikia papildomo saugumo. Jie prijungiami prie išmaniųjų namų apsaugos sistemos belaidžiu būdu ir yra lengvai montuojami. Jokio gręžimo ar laidų tiesimo.

Kiek kainuoja išmaniųjų namų, apsaugos, stebėjimo sistema?

Sistemos kaina gali plačiai svyruoti, priklausomai nuo to, kokie yra Jūsų poreikiai. Su mūsų produktais, savo išmanius namus galite susikurti patys, tačiau norint pilnai pasirūpinti savo namų saugumu ir patogumu, rekomenduojame kreiptis į mūsų specialistus, kurie maloniai Jums pagelbės ties kiekvienu iškilusiu klausimu.

Ar prireikus įmanomą sistemą išjungti nuotoliniu būdu?

Išmaniųjų namų sistema yra interaktyvi, tai reiškia kad visus prietaisus (įskaitant ir pačią sistemą) galite įjungti ar išjungti įvairiais būdais: tiek asmeniniu kompiuteriu, tiek planšete ar savo išmaniuoju telefonu per mobiliąją aplikaciją.

Statausi naują namą, kuriose teritorijose turėtų būti išvedžioti laidai?

Didžiajai daliai mūsų produktų laidai yra visiškai nereikalingi. Tiek įvairūs jutikliai, tiek kameros bei kiti produktai, prie apsaugos sistemos jungiasi bevieliu ryšiu, tad laidų instaliacija nėra reikalinga.

Sistema veikia belaidžiu būdu, tačiau ar ji yra apsaugota nuo kibernetinių atakų?

Mūsų sistemoje nėra debesies (angl. cloud), tad niekas kitas, apart Jūsų, negalės prisijungti prie sistemos, kadangi nėra maršrutizavimo per serverį. Visa sistemos komunikacija vyksta tarp LUPUSEC XT centralės ir galutinio įrenginio (telefonas, planšetė, asmeninis kompiuteris).

Nusprendžiau atsinaujinti apsaugos sistemą. Ar senesni produktai veiks su jūsų centrale?

Nors su mūsų centrale rekomenduojame naudoti tik mūsų produktus dėl optimauliausio saugumo, taip pat galimi nesudėtingni techniniai sprendimai, kurių dėka senesnius Jūsų prietaisus galėsime prijungti prie išmaniosios apsaugos sistemos.

Kas nutiks namuose dingus elektros energijai?

Dauguma mūsų produktų veikia elementų pagalba, arba turi atsargines baterijas, tad staiga nutrūkus elektros tiekimui, jūsų išmaniųjų sistema vis dar veiks mažiausiai 17 valandų.

Ar yra suteikiamas prekių garantinis aptarnavimas?

Taip, garantija galioja metus nuo prekės įsigijimo.

Ar išmaniųjų namų, stebėjimo ir apsaugos sistemą papildomai galima sujungti su saugos tarnyba?

Viskas priklauso nuo Jūsų poreikių, tad jei apsaugos tarnybos pagalba Jums yra aktuali, namų sistemą galima prijungti prie pasirinktos saugos tarnybos už papildomą mėnesinį mokestį.

Kaip žinoti ar visi įrenginiai prijungti prie sistemos?

Kuomet įrenginiai yra tinkamai primontuoti ir susieti su centrale, visą informaciją matysite išmaniojoje programėlėje (IOS ir Android).


Į katalogą