fbpx

Bevielės išmaniųjų namų, apsaugos ir stebėjimo sistemos kaina

išmaniųjų namų sistemos kaina

Svarstote apie išmaniųjų namų sistemos įsigijimą? Papasakosime plačiau apie išmaniųjų namų sistemos pranašumus ir kainą.

Apsaugos sistemos kaina

Šiaurės Karolinos universiteto tyrimo duomenimis nustatyta, kad 41% įsilaužimų nepavyko dėl įrengtų apsaugos sistemų. Kiekvienas susirūpinęs savo namų saugumu pirmiausiai galvoja apie kainą, o kokybė dažnai atsiduria antrame plane. Nors išmaniųjų namų apsaugos ir stebėjimo sistemos kaina iš pirmo žvilgsnio atrodo nemaža, ilgalaikėje perspektyvoje Jūs sutaupote ne tik pinigus, bet ir savo laiką.

Optimalus kainos ir kokybės santykis

Išmaniųjų namų sistemos kaina gali svyruoti nuo 399 (XT1 pradinis paketas) iki 20 000€+ priklausomai nuo pastato, teritorijos dydžio ir pageidaujamo apsaugos ar namų automatizavimo lygio. Laidinės apsaugos sistemos yra pigesnės, tačiau prie produktų kainos nėra pridėta kabeliavimo ir montavimo paslaugų kaina. Tam reikalinga papildoma investicija, o bereikalingas laidų tiesimas gali sujaukti Jūsų namų interjerą. Dažnu atveju rinkdamiesi pigesnį variantą galite pralaimėti. Dauguma mūsų produktų yra bevieliai, o montavimas pagrįstas „pasidaryk pats“ principu, tad Jums nereikės leisti papildomų pinigų darbui, kurį galite pasidaryti patys.

Bevielės sistemos pranušamai lyginant su laidine sistema

Bevielė išmaniųjų namų ir apsaugos sistema pamažu stumia laidines sistemas į antrą planą. Vienas iš didžiausių tokios sistemos pranašumų yra tas, kad bet kuriuo metu ji gali būti perkelta į kitą vietą, nesukeliant beveik jokių nepatogumų. Taip pat įsigijus tam tikrą komplektą prietaisų, Jūs galite bet kada į savo namus integruoti papildomus aksesuarus, ir gana lengvai namus paversti dar saugesniais ir išmanesniais. Priklausomai nuo poreikių, Jūs galite susikurti savo sistemą, nesvarbu ar tai būtų tik išmanūs namai, ar tik apsaugos sistema, galbūt tai bus išmanūs namai su apsaugos sistemos funkcijomis. Mes Jums siūlome lankstumą ir neribotas galimybes vienoje sistemoje.

Bendros tendencijos

Klientai Lietuvoje ir Latvijoje, kitaip nei Estijoje, dažniau yra linkę rinktis produktą ar paslaugą pagal mažiausią kainą. Tačiau vis daugiau žmonių supranta, kad pigesnio produkto kokybė netolimoje ateityje gali nuvilti. Mūsų produktai (išmaniosios relės ir rozetės ir kt.) rodo elektros prietaisų energijos suvartojimą savaitės, mėnesio ar metų laikotarpyje. Tai padeda Jums lengviau sekti ir kontroliuoti elektros energijos išlaidas. Įsigydami mūsų sistemą Jūs apsaugosite ne tik savo namus, bet ir piniginę nuo neadekvataus permokėjimo už prekes ar paslaugas, kurių Jums nereikia. Mūsų tikslas yra padaryti Jūsų kasdieninį gyvenimą paprastesniu ir kiek įmanoma taupesniu pagal vakarietišką išmaniųjų namų modelį. Ateitis jau čia pat!

 

Jei iškilo papildomų klausimų, galite kreiptis čia.