fbpx

Automatizuokite prietaisus

Automatizuokite prietaisus

Ryte automatiškai atsiveriančios žaliuzės, duše pašildytos grindys, įjungtas kavos aparatas. Skamba neprastai? Išmaniųjų namų sistema, palengvinanti kasdieninius dalykus.

Po veiksmo seka reakcija – paprastas ryšys, turintis daug potencialo

Jums nereikia daug, kad jūsų laisva diena būtų geresnė, tai gali lemti vos keli nustatymai išmaniųjų namų sistemos automatikos meniu. Neapsigaukite dėl daugybės pritaikymo galimybių, viskas remiasi paprastu principu, kurį visi žino – veiksmą seka reakcija.

Naudodamiesi iš anksto nustatytais jutiklių įvykiais, galite greitai įsisavinti pagrindinius elementus, kad būtų galima įgyvendinti įvairius automatizavimo procesus ir valdyti prietaisus. Tiesiog liepkite jutikliui suaktyvinti vieną iš 16 jutimo įvykių, kai jis paspaudžiamas. Kuomet tai bus padaryta, jūs jau būsite apibrėžę savo automatizavimo „veiksmą“ ir dabar galite apibrėžti norimą reakciją iššmaniųjų namų sistemos automatizavimo meniu.

Be kitų dalykų kaip žaliuzių, šildymo, apšvietimo, drėkinimo galite valdyti ir kitus prietaisus – tiesiog būkite kūrybingi ir padarykite savo namus protingus!

 

Tokiu atveju, kaip automatikos pavyzdys, automatinis šviesos įjungimas turėtų būti vykdomas 5 minutes, įeinant į koridorių naktį.

Instrukcija

Šios instrukcijos žingsnis po žingsnio paaiškins procedūrą. Atminkite, kad minėtas reles turi montuoti kvalifikuotas elektronikos specialistas.

 

  1. Įdiekite 1 kanalo relę pagal instrukcijas vadove
  2. Prijunkite 1 kanalo relę į prie išmaniųjų namų sistemos pagal vadovą
  3. Prijunkite PIR judesio detektorių prie išmaniųjų namų sistemos pagal vadovą
  4. Pagal instrukcijas vadove įrenkite PIR judesio detektorių norimoje vietoje
  5. Jutiklio nustatymuose apibrėžkite jutiklio įvykį

→ Vykdykite namų automatikos komandą → Jutiklio įvykis X

  1. Sukurkite automatiką:

Atidarykite automatikos meniu, „Smarthome“ → Automatika → Taisyklės

Sukurkite naują taisyklę

Sąlyga: Veiksmas, kurį sukelia jutiklis → 1 sritis → 1 jutiklio įvykis → Visada

Tvarkaraštis: Dienos laikas → naktis

Veiksmas: nustatykite

Jungiklis → Relė XY → Įjungti → 5 min

 

Vykdydami Pridėti veiksmą galite išsiųsti iki 9 papildomų relių komandą „Set Switch“, kad įsitikintumėte, jog visos šviesos bus išjungtos Jums nedalyvaujant.

Pridėkite sukurtą taisyklę prie aktyvaus profilio, „Smarthome“ → Automatika → Profiliai

 

Dėl šios taisyklės judesio detektorius įsijungia naktį, automatiškai įjungdamas relę ir tokiu būdu apšvietimą 5 minutėms.

 

Reikalingi produktai