fbpx

Apsauga nuo įsilaužimo atsiperka du kartus

Apsauga nuo įsilaužimo atsiperka du kartus

Kiekvienas, turintis nekilnojamo turto, turėtų pagalvoti apie tai, kaip apsaugoti savo sienas nuo įsilaužimo. Tie kas galvoja apie apsaugą tik po nelaimės, dažnai moka du kartus, o priežasčių įsirengti patikimą apsaugos sistemą yra tikrai nemažai.

Apsaugos signalizacijos sistema su tinklo komponentais

Apsauga nuo įsilaužimų persikėlė į kitą lygį. Yra prieinamų apsaugos sistemų, užtikrinančių pradinio lygio namų saugumą, pvz. XT1 pradinis paketas. Šią sistemą sudaro atskiri komponentai, sujungti į tinklą. Paprastai į apsaugos signalizacijos komponentus įeina centralė, įvairūs jutikliai ir pranešimų sistema. Jutiklių dėka yra užfiksuojami neprašyti svečiai, kurie bando patekti į teritoriją per galinį įėjimą, tuo metu susiaktyvina signalizacija ir bevieliu būdu yra siunčiamas signalas į centralę, o belaidis garsiakalbis arba sirena skleidžia įspėjamąjį signalą. Daugeliu atveju įsibrovėlis išsigąsta ir pabėga. Taip pat automatiškai yra informuojama saugumo tarnyba bei į Jūsų išmanųjį siunčiamas pranešimas, tad galite atitinkamai reaguoti į esamą situaciją nedelsiant. Viskas vyksta vienu metu!

Namų saugumas. Mechaninės ir elektrinės apsaugos sistemos

Mechaninės ir elektrinės saugumo sistemos yra tinkamos optimaliai apsaugai nuo įsilaužimo. Tačiau nėra jokių garantijų, kad vagys bus atbaidyti apsaugos priemonių. Tie kas nori neteisėtai patekti į namus, dažniausiai žino ką daro. Tačiau vagys viską stengiasi daryti greitai ir nepastebimai. Siekiant sudaryti sunkesnes sąlygas patekti į vidų būtina apsaugos sistema. Daugiau nei trečdalis įsilaužimų nepavyksta dėl apsaugos sistemų, kurios ženkliai padidina namų saugumą.

Mechaninės apsaugos sistemos

Atsargumo priemonės pasunkina įsibrovimą. Paprasčiausią apsaugą suteikia mechaninės saugumo sistemos. Jos yra pigios ir lengvai sumontuojamos. Į jas įeina sustiprinti spynų cilindrai, langų ir durų užraktai. Šios apsaugos technologijos privalumas yra tvirtos konstrukcijos, gebančios sustabdyti ar užlaikyti įsilaužėlį kuo ilgiau.

Elektrinės apsaugos sistemos

Elektrinės apsaugos sistemos yra daug sudetingesnės sistemos, jos taip pat ir brangesnės, tačiau gali būti daug naudingesnės, priklausomai nuo situacijos ir poreikių. Išmaniųjų namų sistema siūlo daugybę visiškai automatizuotų įrenignių, tad Jūs galite išplėsti savo namų apsaugos sistemą pagal poreikius. Tinklo dėka, saugumas yra kontroliuojamas visą parą.

Siekiant kuo geriau užtikrinti namų apsaugą, tikslinga yra derinti tiek mechanines, tiek elektrines apsaugos sistemas. Prietaisai, kurie automatiškai reaguoja į įvykius radijo ryšiu ir suaktyvina signalizaciją yra priklausomi nuo elektros tinklo. Kita vertus, įrenginiai gali būti valdomi nuotoliniu būdu, bet kur ir bet kada, tad nuo įsilaužimo apsisaugosite daug patogiau. Jie papildo mechaninę apsaugą, bet jokiu būdu nepakeičia jos.

Apsauga nuo įsilaužimo siekiant užtikrinti privatumą

Dauguma žmonių mano, kad į jų namus niekas neįsilauš, todėl neskiria pakankamai dėmesio namų apsaugai. Dažnai kaina yra tas dalykas, kuris atbaido žmones, tačiau yra keletas dalykų, kuriuos reikėtų permąstyti. Net jei įsilaužimas trunka keleta sekundžių, gali būti padaryta nemaža žala. Kiekvienas, susidūręs su vagimi, greit nepamiršta tokios patirties, apart pykčio išlieka baimė ir neužtikrintumas dėl pažeisto privatumo. Apsauga nuo įsibrovimo užtikrina, kad savo namuose Jūs visada jausitės saugiai.

Apsaugos sistema vietoj brangaus remonto

Nors efektyvi namų apsaugos sistema susijusi su investicijomis, anksčiau ar vėliau ji atsipirks Jums su kaupu. Kiekvienas, kuris statosi naują namą, turėtų iš pat pradžių apgalvoti visus signalizacijos įrengimo planus. Langų ir durų keitimas, siekiant padidinti saugumą bus daug brangesnis, nei pagalvojant apie viską iš anksto.

Prevencinės apsaugos išlaidos yra įtrauktos į galimos žalos išlaidas. Tiesiog paskaičiuokite kiek tektų sumokėti už naujas duris, sulaužytą užraktą ar elektroninius prietaisus. Taip pat jei dings Jūsų rankinė ar piniginė su asmens dokumentais, sugaišite nemažai laiko kol viską vėl turėsite, o ir žinant, kad dokumentai yra kito asmens rankose nesuteiks Jums ramybės.

Lanksti ir besiplėčianti signalizacijos sistema

Išmaniųjų namų sprendimų dėka galite imituoti situacijas ir taip netiesiogiai prisidėti prie apsaugos nuo įsilaužimo. Tačiau labai svarbu, kad išeidami iš namų visiškai uždarytumėte visus namuose esančius langus ir duris. Nelaimės atveju draudimo kompanija įvertins tai kaip aplaidumą, o Jums liks susidoroti su nuostoliais patiems.

Su apsaugos sistema Jūs ne tik padidinate savo paties saugumą, bet ir apsaugote savo turtą nuo vagių. Atsiminkite, materialūs dalykai visada gali būti pakeisti, tačiau asmeniniai daiktai susieti su prisiminimais, yra nepakeičiami vagystės atveju.